misja firmy

leczenie profesjonalna opieka, laryngologia , badania naukowe,

MISJA*

Misją naszej firmy jest zapewnienie Państwu dostępu do profesjonalnej opieki medycznej w całym jej zakresie. Oferujemy porady i zabiegi w dogodnym systemie wizyt domowych, oraz stałą opiekę lekarską w domu pacjenta, lub w miejscu jego przebywania, a także w systemie ambulatoryjnym. Naszym celem jest zapewnienie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie, jak także wdrażanie najnowszych zdobyczy naukowych w leczeniu, diagnozowaniu i kontakcie z chorymi. W naszej pracy stawiamy na elastyczną współpracę z naszymi pacjentami i klientami, starając się maksymalnie dopasować usługi do oczekiwań, zachowując jednocześnie wszelkie wymogi profesjonalnego leczenia opartego na faktach naukowych i etyką lekarska oraz wykorzystując szeroki zakres wiedzy psychologicznej w podejściu do problemów dzieci, osób starszych, ciężko chorych, biednych, czy wymagających indywidualnego i niestandardowego traktowania chociażby ze względu na publiczny wizerunek danej osoby. Pragniemy zapewnić wręcz rodzinną atmosferę naszych usług w kontaktach z pacjentem indywidualnym, co realizujemy dzięki wysoce wykształconej i wyspecjalizowanej kadrze medycznej, której dobór opiera się o najwyższe standardy w tej dziedzinie. Dążymy do stworzenia platformy, na której dojdzie do połączenia szlachetnych tradycji humanizmu w kontaktach międzyludzkich w trudnym dla każdego z nas okresie choroby, a najnowszymi zdobyczami wiedzy medycznej,  a także czynnego udziału w rozwoju współczesnej medycyny. Mamy aspiracje rozwijać wiedzę i najnowocześniejsze technologie medyczne oraz wyznaczać nowe lepsze standardy postępowania, realizując to poprzez badania naukowe,  doświadczenia, szkolenia personelu medycznego, pacjentów i całego społeczeństwa czy promocję zdrowego stylu życia w zapobieganiu chorobą, gdyż chcemy utrzymywać zdrowie, a zmniejszać odsetek chorujących ludzi. Naszą pasją jest dążenie do świata pozbawionego cierpienia i chorób w sposób najbardziej przyjazny człowiekowi i jego naturalnemu środowisku.

***

Rafał Brzeziński lekarz naukowiec profesjonalista

„Mam nadzieję, że nasze wizjonerskie podejście do życia i umiejętność patrzenia daleko poza horyzont dzisiejszego poznania, przyczyni się znacząco do wprowadzenia nowej jakości w medycynie, nauce i humanizmie  nad czym usilnie pracujemy w ramach  walki z największym nieszczęściem i wrogiem ludzi jakim jest choroba.”

 Rafał Brzeziński

***

*Misja przedsiębiorstwa – zestaw wartości akcentujący specyficzną rolę danej organizacji na rzecz otoczenia, tym samym uzasadniających istnienie danej jednostki. (źr. wikipedia.org)
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: